یراق الات پنجره دوجداره
یراق الات اهمیت زیادی در انتخاب در و پنجره دوجداره دارد زیرا علاوه بر بحث قیمت روی امنیت در وپنجره دوجداره UPVC و در نهایت ساختمان تاثیر زیادی میگذارد.
از جمله مواردی که شامل یراق الات پنجره دوجداره می شود دستگیره لولا و … می باشد.
به همین خاطر استفاده از یراقالات مناسب و استاندارد از شرکت های معتبر همچون زیگینیا (SIEGENIA) وروتو(ROTO) و جی یو (GU) بسیار مهم است و باید حتما به ان اهمیت داده شود.
برای  دریافت اطلاعت بیشتر درمورد یراق الات پنجره UPVC می توانید مقاله مربوطه ان را مطالعه نمایید.

هزینه تعویض پنجره قدیمی و نصب پنجره دوجداره UPVC :

در مورد نصب در و پنجره دوجداره در مقاله ان توضیحات مفصل داده شده است اما باید گفت که تقریبا ۲۰ درصد هزینه و قیمت پنجره دوجداره مربوط به نصب یا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره  دوجداره می باشد.
این امر کاملا تخصصی می باشد و ما همیشه پیشنهاد می کنیم حتما توسط متخصصین و نصابان پنجره صورت گیرد زیرا نصب اشتباه باعث می شود نه تنها شما از مزایای در و پنجره یو پی وی سی لذت بهره مند نمی شود بلکه باعث پایین امدن طول عمر ان می شود و اسیب های نیز به سختمان وارد می کند.
علاوه بر این موارد گفته شده عواملی نیز روی قیمت تاثیر می گذارد مانند استفاده از فوم و ماستیک مصرفی  و دیگر عوامل…
ضمنا چون اکثر مواد و وسایل مورد استفاده در پنجره دوجداره به صورت وارداتی می باشد به همین دلیل قیمت دلار روی این کالا تاثیر دارد اما تاثیر ان به نحوی نیست که یک سبه قیمت ها تغییر کند.
در اخر باید گفت ما در شرکت ارس وین همواره دنبال این هستیم که محصولی با کیفیت در سطح اروپا و همچنین با قیمت مناسب در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.
زیرا  هدف ما همواره رضایت مشتری است که بر هر چیزی مهم تر است.

منبع ها: شرکت وین تک و شرکت ویستابست